Hydroface AM/PM Anti Wrinkle Cream 30ml - Yüz Çevresi Kremi
Cildinizi temizledikten sonra parmak ucuyla hassas ve dikkatli bir şekilde yüzünüze ve boyun çevrenize uygulayınız. Sabah ve akşam kullanmanız tavsiye edilir. Hydroface herhengi bir kimyasal maskeleme maddesiveya sentetik parfüm içermez. Kokular doğal olarak uçucu yağlaradan oluşmaktadırlar ve dağılırlar.
Hydroface Advanced Under Eye Cream 15 ml - Gözaltı Kremi
Göz çevresini temizledikten sonra parmak ucuyla hassas ve dikkatli bir şekilde cildinize uygulayınız. En etkili sonucu almak için sabah ve akşam kullanmanızı tavsiye ederiz.
Adım1
Yüzünüzü suyla güzelce temizledikten sonra kurulayınız.
Adım2
Sabah ve akşam olmak üzere Hydroface AM/PM Anti Wrinkle Cream 30ml kremden yüzünüze parmak ucuyla yuvarlak şekiller yaparak nazik bir şekilde uygulayınız.
Adım3
Sabah ve akşam olmak üzere Hydroface Advanced Under Eye Cream 15 ml - Gözaltı Kreminden gozalti cevrenize dikkatli bir sekilde uygulayiniz.
Adım4
Hydroface`e cildinizin ödeneklerine işlemesi için 3 dakika izin verin.
ELLE Magazine
“Kırışıklıklarla Savaş” adlı makale Arginine Extract’ı kırışıklıklarla savaşmaya karşı büyük bir silah olarak vurgulamıştır.
Marie Claire
Cilt yaşlanması hakkında bir flaş haberde Arginine Extract’tan “süper bir cilt koruyucu antioksidan” olarak bahsedilmiştir.
The New York Times
Allantoin cilt bakımda nemlendirici, hücre yenileyici ve yaşlanma karşıtı etkisinden dolayı uzmanlar tarafından önerilen ve onaylanan bir bileşiktir.
Harper`s BAZAAR
“Arginine Extract” sadece serbest radikallerin cilde hasar vermesini önlemekle kalmayıp daha önceki hasarları onarmaktadır… İçeriğinin hücre tazelediği kanıtlanmıştır.
VOGUE Magazine
“Daima Genç” başlıklı bir makalede, “dermatologlar, Arginine Extract’ı piyasadaki en etkili cilt bakım antioksidanı olarak övmüşlerdir.
BBC news
“Kırışıklıkları Silin” adlı bir haber programı Arginine Extract’ı “Rüya gibi Krem” olarak anmıştır.
Hydroface AM/PM Anti -Wrinkle Cream - 30 mg
( Hydroface Gece/Gündüz Kırışıklık Karşıtı Bakım - 30 mg)

Önerilen Kullanım:
Parmak uçlarınıza az bir miktar alıp cilt bakım uzmanınız tarafından önerilen şekilde her sabah ve gece yüzünüze ve boynunuza masaj yaparak uygulayın. Göz çevresinden uzak tutun.

Devrim niteliğindeki bu yaşlanma karşıtı krem, günümüzde var olan en gelişmiş bileşenleri içermektedir. Etkin bileşenleri yüzünüzü sadece sıkılaştırıp, yüzünüze su kazandırmakla kalmayıp aynı zamanda yüz ve boyun bölgenizde yeni kırışıklık ve ince çizgilerin oluşumunu azaltmaya yardımcı olur.

Ana etkin bileşenlerin bazıları şöyledir:
Arginine – kırışıklıkları önlemek için kas gerilimini azaltmaya yardımcı olan yeni geliştirilmiş bir peptit; aynı zamanda kolajen ve elastin üretimini destekler. Etkileri sayesinde Arginine yaşlanan ciltlere yönelik kremlerde sıklıkla kullanılan. bir bileşen haline gelmiştir
Coenzym Q10 – Hücrede, enerji üretiminin artmasında etki eden ve güçlü bir antioksidan kapasitesine sahiptir.Özellikle iyi yaşlanmak isteyenlerin bu desteğe ihtiyacı verdır.
Allantoin – cildi yaşlanmaya karşı büyük ölçüde korur ve cildin yaşlanma belirtisi olan kırışıklıkları azaltır.
Serine – Serin da Ser olarak bilinen bir proteinogenic amino asittir. Yağ ve yağ asitleri metabolizması kas gelişimi için gereklidir.Hücre zarı ve kas dokusu için önemlidir.
Hep birlikte bu sihirli maddeler gözlerinizin daha genç, daha sağlıklı ve şimdiye kadar olduğundan daha parlak görünmesini sağlar.

Hydroface Advanced Under Eye Cream - 15 mg (Hydroface İleri Göz Altı Formülü - 15 mg)

Önerilen Kullanım:
Göz çevresine dairesel hareketlerde küçük bir miktar uygulayın. En iyi sonuç için günde iki kez temiz cilde uygulayın.

Cerrahi, göz çevrenizdeki mor halka veya şişlikleri onaramazken bu krem bunu yapabilir… Göz çevrenizdeki hassas deriyi yenileyerek 10 yaş daha genç görünmenizi sağlar ve kırışıklık, ince çizgi ve diğer yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltır.
Hydroface İleri Göz Altı Formülü Amerika’nın ilk yaşlanma karşıtı cilt bakımı ürünü şirketleri tarafından geliştirilmiştir. Bu şirketler, en yaygın yüz yaşlanma sorunlarının 3’ü ile etkili bir şekilde savaşan güçlü yoğun bir formül geliştirmişlerdir: göz altındaki mor halkalar, göz altındaki şişlik ve “kaz ayağı” dediğimiz kırışıklıklar.
Hydroface’in nemlendirici yumuşatıcı ve doğal içeriği nem kaybını ve diğer göz altı halkaları nedenleri ile savaşmaya yardımcı olur. Yumuşak, yağsız formülü hızla emilir;cildinizi yumuşak ve pürüzsüz bir his verir.
Bu yepyeni göz formülü ve bileşenleri göz çevrenizde hissedilebilir sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Doğal bileşenleri şöyledir:
Üzüm Çekirdeği Yağı – ciltteki serbest radikalleri nötrleyen güçlü bir antioksidan.
Papatya Yağı - Cildinizin pürüzsüz görünümesine yardımcı olur, cilt yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Hassas ciltler için tavsiye edilir.
Soya Yağı - linoleik ve linolenik isimli iki adet çok önemli yağ asidini içerir. Vücut direncini arttırır.
Kandil Çiçeği Yağı - Yüzdeki çöküntüleri düzeltir. Kan dolaşımına ve hücrelerin onarılmasına yardımcı olur.

Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
İade ve İptal | Teslimat ve Garanti | Gizlilik ve Güvenlik | Mesafeli Sözleşmeler Okudum Onayladım. Gizlilik Sözleşmesi İçin Tıklayınız.